תפריט
שיפוץ חדר אמבטיה,
שיפוץ חדר אמבטיה במרכז,
חדר אמבטיה מחיר,
חדר אמבטיה שיפוץ,
רמת גן שיפוץ אמבטיה,
גבעתיים שיפוץ אמבטיה,
שיפוץ מקלחת,
מקלחת שיפוץ,
שיפוץ שירותים,
שירותים שיפוץ,

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

אז איך מתחילים?

שיפוץ חדרי אמבטיה כולל כמה שלבים מרכזיים:

  • פירוק והריסה: פירוק הריצוף והפאנלים, קילוף החיפויים מהקירות, שבירת האמבטיה, הכיורים והכלים הסניטריים והוצאתם, פירוק ארונות וכו'.
  • פינוי חול ישן.
  • הכנת תשתית אינסטלציה חדשה: שלב זה כולל תכנון המיקומים של הכלים הסניטריים (כיורים, אמבטיה ואסלות), ואחריו החלפת הצינורות הישנים והשחוקים בחדשים. ניתן לבחור בהתקנת צנרת PEX, האופציה הפופולרית והזולה יותר אבל עמידה פחות, או בצנרת SP היקרה יותר אבל מכילה שלוש שכבות הגנה.
  • העברת צינורות לשם נקודות חשמל: לעיתים נדרש טיפול בתשתית החשמל בעת שיפוץ חדרי אמבטיה. במקרים כאלה יש לעגן את תשתית החשמל לקרקע עם בטון בתוך צינור מוביל תקני, וכמובן, לחלק את העומסים על נקודות החשמל באופן מתאים.
  • איטום: השלב בו אוטמים את הרצפה והקירות מחדש בעזרת חומרים מתאימים. זהו שלב קריטי וחשוב לדעת לעשותו כראוי (למשל להקפיד על ניקיון רציני מאבק או לכלוך שיכולים להזיק לאטימה).
  • ריצוף וחיפוי: בשלב זה בא לידי ביטוי גם העיצוב – בבחירת הקרמיקות או החרסינות לריצוף ולחיפויים. חשוב לוודא לפני החיפוי כי האיטום והטיח יציבים ומיושמים כראוי. כשמרצפים ומחפים חשוב לוודא כי התקנת האריחים מתבצעת באופן סימטרי ומדויק, תוך שימוש בפוגות מתאימות ובחומרי הדבקה ברמה גבוהה. יש להקפיד גם בחיתוכים וכמובן לקחת בחשבון את המקום של המקלחון / אמבטיה, ארונות, אסלה וכו'.
  • התקנת כלים סניטריים: התקנת הכלים הסניטריים מתבצעת כמובן לאחר שנבחרו הכיורים, האמבטיות, המקלחונים והאסלות על ידי הלקוח. כל מוצר דורש התקנה מיוחדת (למשל אין התקנת אסלה סמויה כדין התקנת אסלה רגילה. אמבטיה בגודל ובעיצוב מסוים תהיה מותקנת באופן מיוחד לה וכו'), וחשוב גם לזכור שבחלק מהמוצרים נדרש תו תקן.
  • צביעה: צביעת חדרי אמבטיה שונה מצביעה רגילה וחשוב לדעת כיצד לבצע אותה נכון. יש לקלף צבע רופף ולהסיר צבע קיים במקרה הצורך, להסיר אבק לחלוטין, להחליק את הקירות ומלא את הסדקים ולבחור בצבע אטום שימנע היווצרות עובש ופטריות.
  • התקנת ארונות.

זכרו לבקש ולקבל אחריות על השיפוץ מקבלן השיפוצים שלכם. בנוסף, חשוב לבחור קבלן שיפוצים בעל ביטוח צד ג' שמכסה נזקים שנגרמים לשכנים.

״שלום אבי ברצוני להודות לך בשמי ובשם אחי ואבי, על ביצוע מוצלח של שיפוץ חדר האמבטיה בבית אבי. השיפוץ היה לשביעות רצוננו המלאה. עם ביצוע נאמן להצעת המחיר, זריז, מקצועי, עם הקפדה על פרטים, סדר וניקיון והחשוב ביותר איכותי. נשמח להמליץ עליך לקרובינו וחברינו . או כפי שאחי ישראל אמר: זו בדיוק רמת שיפוץ שהיה רוצה לקבל בביתו שלו – והמוסיף גורע.בברכה״

חיים טורקניץ.

 

"אבי היקר, תודה, תודה ושוב תודה על ששיפצת את ביתנו, אין אחד שנכנס ולא מבקש את מספר הטלפון שלך לשיפוץ משלו (ואנחנו נותנים אותו בשמחה). אין הרבה בעלי מקצוע (אפשר לספור על יד אחת) בעלי התמדה, עמידה בזמנים, סבלנות ויצירתיות כמו שלך.

מודים לך על הכל (וניפגש בשיפוץ הבא)"

 

אייל ואיריס אלון.

 

 

״אבי,
רציתי להודות לך על חווית שיפוץ.
מהרגע הראשון ידעת לייעץ לשינוי נכון יותר כיוונת אותנו לאיכות גבוהה יותר וכמובן התוצאה מוכיחה את דבריי.
הינך מקצוען, אדיב ואמין.
תודה רבה על הכל!״

איציק סעדה. 

 

"אבי ,ראשית לפני הכל אני רוצה להגיד תודה!
פרט לעובדה שהבית יצא בדיוק כמו שרציתי אם לא יותר פה, ופרט למקצועיות שלך שאין עליה עוררין. תודה על מה שמבחינתי הפך את השיפוץ מאי ודאות ופחד, לשלווה וציפייה לסיום וזו האישיות שלך: ההקשבה, העזרה, הייעוץ, ההשקעה, הראייה הכוללת עד הפרטים הקטנים, והכי חשובה לדעתי הגמישות, היכולת שלך להכיל ולשתף איתי פעולה תוך כדי השיפוץ עם שינוים קלים וקפריזות רגעיות. מבחינתי היה שווה את הכל.
לא סתם אומרים "ביתך הוא מבצרך"הצלחת להעניק לי תחושת ביטחון. ביטחון לאורך השיפוץ, וביטחון של איכות עבודה שתלווה אותי עוד שנים רבות. השארת טעם של עוד, אמליץ עליך בכל הזדמנות, מאחל לכולם שיפוצניק כמוך ."

ארז גרינבוים.

 

מי אנחנו

ניסיון של 30 שנה בענף, אמינות ומקצועיות בכל פרט בשיפוץ.

 

פרוייקטים

מזמינים אתכם לצפות בפרוייקטים שלנו.

 

השירות

שאלות? הצעות מחיר? צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

 

עבודה מקצועית

גבס, חשמל, אינסטלציה, אלומיניום, עץ, צבע, ריצוף, חיפוי קירות.