תפריט
house 21

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

שיפוץ דירה או בניית בית מחייבת עבודות אינסטלציה שונות: החל בהעברת הצנרת ונקודות המים ועד התקנת אחרון הברזים. כשמדובר בבניית מבנה חדש, ניתן לבחור היכן תעבור הצנרת, היכן תהיינה נקודות המים, ולמעשה לתכנן את כל המערכת מהיסוד. כשמדובר בשיפוץ דירה, כבר קיים מסלול של הצנרת ונקודות המים, ולרוב צריך רק לתקן או להחליף את המערכת. כך או כך, יש לבחור בקבלן שיפוצים מקצועי העוסק גם בעבודות האינסטלציה השונות.

סוגים שונים של עבודות אינסטלציה בעת בנייה או שיפוץ

עבודות אינסטלציה הינן רבות ומגוונות, ויש להתאים את העבודות השונות לצרכיו של הלקוח.

תכנון מערכות אינסטלציה

רלוונטי בעיקר בעת תכנון ובניית מבנה חדש, אבל לעיתים גם בעת שיפוץ יסודי. תכנון זה כולל את תכנונה של כל המערכת, היכן תעבור הצנרת ולאן תתחבר, מערכות ניקוז, נקודות מים וכיוצא באלה.

תיקון והחלפת צנרת

ברוב הפעמים, כשמשפצים דירה, בוחרים גם לתקן צנרת ישנה ולחדש אותה, ואפילו להחליף אותה לצנרת חדשה יותר.

התקנת נקודות מים

שיפוץ דורש לעיתים שדרוג של המערכות הקיימות. כמו שמוסיפים נקודות חשמל או טלוויזיה, ניתן גם להוסיף נקודות מים בעת הצורך.

עבודות אינסטלציה נוספות

לעיתים בעת שיפוץ, או ללא קשר לשיפוץ, נתקלים בבעיות אינסטלציה שונות הדורשות טיפול גם אם לא הייתה כוונה להתעסק איתן מלכתחילה. עבודות אלו כוללות למשל: איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית (וללא צורך בשבירת הקירות והריצוף כדי לאתר את הנזילה אלא רק לצורך הטיפול), פתיחת סתימות, תיקון נזילות, תיקון פיצוצי צנרת ועוד.

חשיבותם של אנשי המקצוע ואיכות העבודה

עבודות אינסטלציה חשובות מאד בעת בנייה או שיפוץ של מבנה. הן חייבות להיעשות באופן מקצועי תוך שימת דגש על עבודה איכותית ומקצועית, ושימוש בחומרים ובכלים מתקדמים בעלי סטנדרטים גבוהים. כל אלה יבטיחו מינימום בעיות אינסטלציה בעתיד, עובדה חשובה ביותר שכן עבודות אינסטלציה עשויות ליצור בעיות נוספות כמו עובש ופטריות, והן הרבה פעמים מסובכות יותר לטיפול. בחרו קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה אשר נותן שירותי אינסטלציה למגוון צרכים ובעיות במהלך תכנון הבנייה והשיפוץ וגם בזמן אמת במידה והן צצות באופן לא צפוי.

״שלום אבי ברצוני להודות לך בשמי ובשם אחי ואבי, על ביצוע מוצלח של שיפוץ חדר האמבטיה בבית אבי. השיפוץ היה לשביעות רצוננו המלאה. עם ביצוע נאמן להצעת המחיר, זריז, מקצועי, עם הקפדה על פרטים, סדר וניקיון והחשוב ביותר איכותי. נשמח להמליץ עליך לקרובינו וחברינו . או כפי שאחי ישראל אמר: זו בדיוק רמת שיפוץ שהיה רוצה לקבל בביתו שלו – והמוסיף גורע.בברכה״

חיים טורקניץ.

 

"אבי היקר, תודה, תודה ושוב תודה על ששיפצת את ביתנו, אין אחד שנכנס ולא מבקש את מספר הטלפון שלך לשיפוץ משלו (ואנחנו נותנים אותו בשמחה). אין הרבה בעלי מקצוע (אפשר לספור על יד אחת) בעלי התמדה, עמידה בזמנים, סבלנות ויצירתיות כמו שלך.

מודים לך על הכל (וניפגש בשיפוץ הבא)"

 

אייל ואיריס אלון.

 

 

״אבי,
רציתי להודות לך על חווית שיפוץ.
מהרגע הראשון ידעת לייעץ לשינוי נכון יותר כיוונת אותנו לאיכות גבוהה יותר וכמובן התוצאה מוכיחה את דבריי.
הינך מקצוען, אדיב ואמין.
תודה רבה על הכל!״

איציק סעדה. 

 

"אבי ,ראשית לפני הכל אני רוצה להגיד תודה!
פרט לעובדה שהבית יצא בדיוק כמו שרציתי אם לא יותר פה, ופרט למקצועיות שלך שאין עליה עוררין. תודה על מה שמבחינתי הפך את השיפוץ מאי ודאות ופחד, לשלווה וציפייה לסיום וזו האישיות שלך: ההקשבה, העזרה, הייעוץ, ההשקעה, הראייה הכוללת עד הפרטים הקטנים, והכי חשובה לדעתי הגמישות, היכולת שלך להכיל ולשתף איתי פעולה תוך כדי השיפוץ עם שינוים קלים וקפריזות רגעיות. מבחינתי היה שווה את הכל.
לא סתם אומרים "ביתך הוא מבצרך"הצלחת להעניק לי תחושת ביטחון. ביטחון לאורך השיפוץ, וביטחון של איכות עבודה שתלווה אותי עוד שנים רבות. השארת טעם של עוד, אמליץ עליך בכל הזדמנות, מאחל לכולם שיפוצניק כמוך ."

ארז גרינבוים.

 

מי אנחנו

ניסיון של 30 שנה בענף, אמינות ומקצועיות בכל פרט בשיפוץ.

 

פרוייקטים

מזמינים אתכם לצפות בפרוייקטים שלנו.

 

השירות

שאלות? הצעות מחיר? צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

 

עבודה מקצועית

גבס, חשמל, אינסטלציה, אלומיניום, עץ, צבע, ריצוף, חיפוי קירות.