תפריט
פיצול דירות חוקי,
חלוקת דירה,
פיצול דירות,
יחידת דיור,
חלוקת דירות,
דירות מחולקות,
פיצול דירות,
פיצול דירה חוקי,
חוק פיצול דירות,
פיצול דירה מחיר,
הצעת מחיר לפיצול דירה,

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

אנשים בוחרים לערוך שיפוץ חלוקת דירה בעיקר כדי להתאים את הדירה למטרות משתנות. חשוב לדעת מהן המטרות הללו, כיצד מומלץ לחלק את הדירה, ובעיקר, להשיג את האישורים המתאימים על מנת לשפץ את הדירה בכפיפות לחוק.

מדוע לחלק את הדירה

קיימות סיבות שונות המשפיעות על אנשים בבחירה של חלוקת דירה

  • תשואה גדולה יותר בדירה להשקעה. כשרוכשים דירה להשקעה, במטרה להרוויח מהתשואה שלה בשכירות. חלוקת הדירה מאפשרת השכרתה הלכה למעשה ליותר דיירים (בדרך כלל אנשים שמתגוררים בגפם, או זוג צעיר שלא דורש דירה גדולה מדי), ובכך להרוויח תשואה גבוהה יותר 
  • צרכים משתנים של המשפחה: בן או בת בוגרים שמעוניינים להישאר לגור עם ההורים ביחידה נפרדת, הורה מבוגר שזקוק לסיוע צמוד מהמשפחה, עובד זר שמגיע לצרכי טיפול סיעודי באחד מבני המשפחה ושנדרש להתגורר בבית עצמו, הקמת עסק בבית והצורך להפריד אותו מהמגורים עצמם.

שיפוץ למטרות חלוקת דירה

חשוב מאד! לפני שבכלל מתחילים לדבר על שיפוץ, יש לברר את מצבה החוקי של הדירה והאם מבחינה חוקית קיימת האפשרות לחלק אותה. הצעד הבא לאחר שקיבלנו אישור לחלוקת הדירה, הוא לפנות לקבלן שיפוצים מומחה על מנת לתכנן באופן מדויק ונכון את חלוקת הדירה או הבית. קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי יוכל גם להציע פתרונות פרקטיים ופונקציונאליים שיסייעו במקסום הרווח מהדירה.

איך עושים את זה בפועל

תכנון חלוקת דירה כולל כמה פרמטרים מרכזיים:

  • תכנון חלוקת חלל הדירה: כיצד כדאי לנצל את חלל הדירה בצורה המקסימלית? האם לחלק באמצעות קירות גבס (הזולים והפשוטים יותר לבנייה) או בקירות לבנים (היציבים והאטומים יותר)? היכן להציב את הדלתות והחלונות בחלוקה המחודשת? וכו'.
  • ניצול מקסימלי ופרקטי של שטח הדירה: סגירת מרפסות, שינוי מיקומים של דלתות וחלונות, הקטנת חדרים וכו' הן דרכים בהן ניתן לנצל את שטח הדירה על מנת לחלקו בצורה יעילה.
  • צנרת ואינסטלציה: זכרו שיש לחבר מערכת אינסטלציה לדירות הנוספות שיצרתם בתוך הדירה, וכמובן להתאים את הצנרת לעומס הצפוי.
  • חשמל: גם מערכת החשמל זקוקה לשידרוגים, נקודות חשמל, מפסקים ותקעים שישרתו את כל הדיירים.
  • שעונים: לא לשכוח לחבר שעוני מים, חשמל וגז באופן אינדיבידואלי לכל דירה.

״שלום אבי ברצוני להודות לך בשמי ובשם אחי ואבי, על ביצוע מוצלח של שיפוץ חדר האמבטיה בבית אבי. השיפוץ היה לשביעות רצוננו המלאה. עם ביצוע נאמן להצעת המחיר, זריז, מקצועי, עם הקפדה על פרטים, סדר וניקיון והחשוב ביותר איכותי. נשמח להמליץ עליך לקרובינו וחברינו . או כפי שאחי ישראל אמר: זו בדיוק רמת שיפוץ שהיה רוצה לקבל בביתו שלו – והמוסיף גורע.בברכה״

חיים טורקניץ.

 

"אבי היקר, תודה, תודה ושוב תודה על ששיפצת את ביתנו, אין אחד שנכנס ולא מבקש את מספר הטלפון שלך לשיפוץ משלו (ואנחנו נותנים אותו בשמחה). אין הרבה בעלי מקצוע (אפשר לספור על יד אחת) בעלי התמדה, עמידה בזמנים, סבלנות ויצירתיות כמו שלך.

מודים לך על הכל (וניפגש בשיפוץ הבא)"

 

אייל ואיריס אלון.

 

 

״אבי,
רציתי להודות לך על חווית שיפוץ.
מהרגע הראשון ידעת לייעץ לשינוי נכון יותר כיוונת אותנו לאיכות גבוהה יותר וכמובן התוצאה מוכיחה את דבריי.
הינך מקצוען, אדיב ואמין.
תודה רבה על הכל!״

איציק סעדה. 

 

"אבי ,ראשית לפני הכל אני רוצה להגיד תודה!
פרט לעובדה שהבית יצא בדיוק כמו שרציתי אם לא יותר פה, ופרט למקצועיות שלך שאין עליה עוררין. תודה על מה שמבחינתי הפך את השיפוץ מאי ודאות ופחד, לשלווה וציפייה לסיום וזו האישיות שלך: ההקשבה, העזרה, הייעוץ, ההשקעה, הראייה הכוללת עד הפרטים הקטנים, והכי חשובה לדעתי הגמישות, היכולת שלך להכיל ולשתף איתי פעולה תוך כדי השיפוץ עם שינוים קלים וקפריזות רגעיות. מבחינתי היה שווה את הכל.
לא סתם אומרים "ביתך הוא מבצרך"הצלחת להעניק לי תחושת ביטחון. ביטחון לאורך השיפוץ, וביטחון של איכות עבודה שתלווה אותי עוד שנים רבות. השארת טעם של עוד, אמליץ עליך בכל הזדמנות, מאחל לכולם שיפוצניק כמוך ."

ארז גרינבוים.

 

מי אנחנו

ניסיון של 30 שנה בענף, אמינות ומקצועיות בכל פרט בשיפוץ.

 

פרוייקטים

מזמינים אתכם לצפות בפרוייקטים שלנו.

 

השירות

שאלות? הצעות מחיר? צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

 

עבודה מקצועית

גבס, חשמל, אינסטלציה, אלומיניום, עץ, צבע, ריצוף, חיפוי קירות.