תפריט
house 21

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

שיפוץ דירה או בניית בית מחייבת עבודות אינסטלציה שונות: החל בהעברת הצנרת ונקודות המים ועד התקנת אחרון הברזים. כשמדובר בבניית מבנה חדש, ניתן לבחור היכן תעבור הצנרת, היכן תהיינה נקודות המים, ולמעשה לתכנן את כל המערכת מהיסוד. כשמדובר בשיפוץ דירה, כבר קיים מסלול של הצנרת ונקודות המים, ולרוב צריך רק לתקן או להחליף את המערכת. כך או כך, יש לבחור בקבלן שיפוצים מקצועי העוסק גם בעבודות האינסטלציה השונות.

סוגים שונים של עבודות אינסטלציה בעת בנייה או שיפוץ

עבודות אינסטלציה הינן רבות ומגוונות, ויש להתאים את העבודות השונות לצרכיו של הלקוח.

תכנון מערכות אינסטלציה

רלוונטי בעיקר בעת תכנון ובניית מבנה חדש, אבל לעיתים גם בעת שיפוץ יסודי. תכנון זה כולל את תכנונה של כל המערכת, היכן תעבור הצנרת ולאן תתחבר, מערכות ניקוז, נקודות מים וכיוצא באלה.

תיקון והחלפת צנרת

ברוב הפעמים, כשמשפצים דירה, בוחרים גם לתקן צנרת ישנה ולחדש אותה, ואפילו להחליף אותה לצנרת חדשה יותר.

התקנת נקודות מים

שיפוץ דורש לעיתים שדרוג של המערכות הקיימות. כמו שמוסיפים נקודות חשמל או טלוויזיה, ניתן גם להוסיף נקודות מים בעת הצורך.

עבודות אינסטלציה נוספות

לעיתים בעת שיפוץ, או ללא קשר לשיפוץ, נתקלים בבעיות אינסטלציה שונות הדורשות טיפול גם אם לא הייתה כוונה להתעסק איתן מלכתחילה. עבודות אלו כוללות למשל: איתור נזילות בעזרת מצלמה תרמית (וללא צורך בשבירת הקירות והריצוף כדי לאתר את הנזילה אלא רק לצורך הטיפול), פתיחת סתימות, תיקון נזילות, תיקון פיצוצי צנרת ועוד.

חשיבותם של אנשי המקצוע ואיכות העבודה

עבודות אינסטלציה חשובות מאד בעת בנייה או שיפוץ של מבנה. הן חייבות להיעשות באופן מקצועי תוך שימת דגש על עבודה איכותית ומקצועית, ושימוש בחומרים ובכלים מתקדמים בעלי סטנדרטים גבוהים. כל אלה יבטיחו מינימום בעיות אינסטלציה בעתיד, עובדה חשובה ביותר שכן עבודות אינסטלציה עשויות ליצור בעיות נוספות כמו עובש ופטריות, והן הרבה פעמים מסובכות יותר לטיפול. בחרו קבלן שיפוצים מקצועי ומנוסה אשר נותן שירותי אינסטלציה למגוון צרכים ובעיות במהלך תכנון הבנייה והשיפוץ וגם בזמן אמת במידה והן צצות באופן לא צפוי.

בית זימרמן תמונות

ריצוף הבית מציג הלכה למעשה את פניו של הבית, ובמידה רבה גם משפיע על האווירה והעיצוב של הבית כולו, הרי כל מי שנכנס למבנה עושה את הצעד הראשון שלו על הריצוף. לכן חשוב להשקיע מחשבה בבחירת ריצוף נכון ומתאים, וגם כמובן באיכות עבודת הריצוף, על סוגי הריצוף השונים.

סוגים שונים של ריצוף

ריצוף כולל סוגים שונים של מרצפות, אריחים ואפשרויות ריצוף, שמתאימים למקומות וחדרים שונים. סוגי הריצוף הקיימים כוללים: קרמיקה, גרניט פורצלן, שיש מסוגים שונים, מרצפות אבן, ריצוף טראצו, פרקט עץ או פרקט למינציה.

מתאימים סוגי מרצפות לחדרים

חשוב לציין כי לא כל סוג של ריצוף מתאים לכל חדר. ריצוף פרקט עץ למשל לא מתאים לחדר אמבטיה בו קיימות לחות גבוהה ורטיבות שעשויות לפגוע בפרקט. בחדרי אמבטיה ושירותים בדרך כלל מרצפים ומחפים בקרמיקה, המהווה את החומר היעיל והנוח ביותר לחדרים אלה. פרקט מתאים בעיקר לחדרי שינה, אבל ישנם אנשים שאוהבים את האווירה החמימה שהפרקט מייצר ומרצפים את כל הבית בפרקט. את הסלון וחדרי המגורים מרצפים בדרך כלל בגרניט פורצלן, קרמיקה, או שיש למראה היוקרתי יותר. כמו כן, מרצפות טראצו גם הן הפכו פופולריות לאחרונה לריצוף הבית.

עבודת הריצוף

עבודת הריצוף כוללת בדרך כלל פרוק הריצוף והפאנלים הקיימים במידה ומדובר בשיפוץ. במבנה חדש בו מרצפים לראשונה יש להכין את הרצפה לריצוף באמצעות מצע טיט או בטון – תלוי בסוג המרצפות אותם רוצים להתקין. במקרים מסוימים (בעיקר במרצפות טראצו ואבן) ניתן להדביק את הריצוף על גבי ריצוף קיים. לאחר פירוק הריצוף הישן והכנת מצע לריצוף החדש, יש לבצע עבודות התאמה וחיתוך של האריחים החדשים (בעיקר בקצוות) וכן חיתוך פאנלים מהאריחים החדשים. בתום עבודת ההתאמה והחיתוך מדביקים את הריצוף למצע באמצעות הדבקה מיוחדת, חזקה ועמידה, בלי לשכוח לאטום כמובן. בתום ההדבקה יש לבצע תיקונים של טיח מעל לפאנלים החדשים שהודבקו, ובין האריחים. בדרך כלל משתמשים במילוי האריחים באמצעות רובה אקרילית בגוון האריח כך שהתיקונים והסיומים משתלבים באופן טבעי באריחים עצמם ולא בולטים ונראים כנטע זר.

בחירה נכונה של אנשי המקצוע

כשמחדשים או מתקינים ריצוף יש לבחור באנשי המקצוע האיכותיים והטובים ביותר שיתאימו לעבודת הריצוף. איש מקצועי יבצע עבודה מדויקת ויבחר אך ורק ובחומרים ובכלים האיכותיים והמתקדמים ביותר לשם כך. כמו כן, איש מקצוע מנוסה יוכל לבצע את ההתאמות הנדרשות של האריחים ברמת דיוק מירבית.

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

שיפוץ דירה, שיפוץ דירה רמת גן,שיפוץ דירה במרכז,שיפוץ דירות, שיפוץ דירות במרכז,קבלן שיפוצים,קבלן שיפוצים במרכז,שיפוץ

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

אחת עבודות השיפוצים המשמעותיות, שמשפיעה על מראה הבית כולו, כוללת עבודות צבע. לעיתים מספיקה צביעה איכותית ומשמעותית לקירות הבית, כדי לחוש בהתחדשות וברעננות של החלל. כדי לבצע עבודות צביעה כך שהן תיראנה טוב וכדי שהצבע יחזיק מעמד, יש לפנות לצבעי מומחה ומנוסה.

מדוע לצבוע את הבית?

צביעת הבית, הדירה או המשרד נדרשת מדי כמה שנים, ולעיתים אפילו מדי כמה חודשים. הקירות מתלכלכים, הצבע דוהה, לעיתים נוצרים סדקים או סימני אבק שלא יורדים. במקרים אחרים הקיר מתקלף. כדי להעניק לקירות, ולחלל כולו, מראה מחודש ואסתטי, חשוב להשקיע בצביעה ולחדש אותה מדי פעם.

מחליטים מה צובעים ואיך צובעים

כשמעוניינים לבצע צביעה, יש לברר ראשית מה בדיוק רוצים לצבוע. ישנם לקוחות שמעוניינים לצבוע רק חדרים מסוימים ולא את הדירה כולה. ההמלצה היא, כאשר מזמינים צבעי מקצועי, להשקיע ולצבוע כראוי את הדירה כולה על מנת להעניק לה מראה חדש ונעים. בנוסף – יש להחליט על הצבע שבו מעוניינים לצבוע את הקירות. לא תמיד הלקוח יעדיף צביעה אחידה לכל הבית. יש לקוחות שמעוניינים לצבוע קיר דקורטיבי אחד בצבע שונה, או חדר אחד בצבע מיוחד. כמו כן, צביעת חדרי המקלחות והשירותים תהיה שונה מעט מצביעת חדרי השינה וחדרי המגורים (מבחינת ההכנה לצביעה, הצבע עצמו, וטכניקת הצביעה). גם צביעת המשקופים והחלונות תהיה שונה מצביעה סטנדרטית של הקירות.

הכנת המבנה לצביעה

לאחר תכנון הצביעה (מה צובעים, היכן צובעים, ובאיזה צבע) יש להכין את הדירה לצביעה. דירה שאינה מאוכלסת ואין בה רהיטים תהיה קלה יותר לתכנון ותדרוש בעיקר הגנה על הפאנלים. כשמדובר בדירה מאוכלסת, יש להקפיד על הוצאת חפצים וציוד שעלולים להינזק (כגון טלוויזיות, מחשבים, רהיטים יוקרתיים ניידים וכיוצא באלה). חפצים ורהיטים שאינם ניתנים להוצאה, יש להזיז למרכז החדר (הרחק מהקירות) ולעטוף היטב בניילונים. ריהוט שאינו ניתן להזזה (כמו ארונות קיר) יש להקפיד על עטיפה מדויקת ואטומה של הרהיט.

צביעת המבנה

ברוב המקומות נדרשת החלקת הקירות בשפכטל, על מנת להכין קירות חלקים ללא סימנים, חזיזים בולטים, סדקים וכד', שעשויים להשפיע לרעה על איכות הצביעה ומראה הקיר בתום הצביעה. במקרים מסוימים תידרש עבודת גבס או מלט למילוי חורים וסדקים. צביעת המבנה בציפוי חיצוני נעשית באמצעות שליכט לבן או צבעוני לבחירת הלקוח. הצביעה עצמה צריכה להיות מדויקת, ולהיעשות באופן מקצועי בעזרת כלי צביעה מתקדמים וצבעים איכותיים ועמידים. על כן יש לפנות למומחי צביעה שיספקו לכם את השירות המקצועי והטוב ביותר.

house 23

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

כמעט בכל שיפוץ דירה נדרשת עבודה בגבס. עובדות גבס כוללות סוגים שונים של עבודות, המשמשות לצרכים שונים של הלקוחות. בכל פעם שעולה צורך מסוים, יש לבחון אם הוא מתאים לעבודה בגבס (שבדרך כלל נעשית באופן מהיר יותר, עונה על הצרכים, ועולה פחות), או שצריך להשקיע בעבודה מסוג אחר.

סוגי עבודות בגבס

חלוקת פנים במבנה

כשרוצים לחלק את הדירה באופן שונה, או ליצור הפרדה מסוימת בין חללים (למשל בין המטבח לסלון באמצעות קיר גבס נמוך, או יצירת שני חדרים באמצעות חלוקת חדר), ניתן להוסיף קירות גבס. קיר גבס בנוי משני לוחות של גבס אותם מציבים במקבל לרצפה. את לוחות הגבס מחברים באמצעות ניצבי פח. במידה ומעוניינים לייצר בידוד מומלץ למלא את החלל שבין שני הלוחות בצמר סלעים איכותי. כדי להימנע מרטיבות בקירות (שנובעת משטיפת הרצפות), שומרים על מרחק של כסנטימטר או שניים בין הרצפה ולוחות הגבס, ואת החלק התחתון מחפים באמצעות פאנל או חומרים אחרים עמידים מפני מים.

הנמכת תקרות מגבס

הנמכת תקרה נדרשת בדרך כלל מהסיבות הבאות: הסתרת תקרה ישנה ופגומה, שיפור התנאים האקוסטיים והתרמיים בחלל המבנה, הסתרת מערכות מיזוג אוויר או מערכות אחרות המותקנות מתחת לתקרה הרגילה, התקנת תאורה, שיפור עיצוב מבנה החלל ועוד. הדרך הטובה והבטוחה ביותר לבצע הנמכת תקרה היא באמצעות גבס, והיא נעשית על ידי לוח גבס סטנדרטי שבנוי על התקרה בעזרת פרופילים, ומנמיך למעשה את התקרה.

עיצוב בגבס

עבודות בגבס משמשות בהמון בתים ומשרדים, כדרך נוחה, יעילה וזולה לעצב את מראה החדר. פעמים רבות אנשים בוחרים להוסיף מזנונים מגבס, ארונות דקורטיביים, מדפי גבס עיצוביים, התאמה מיוחדת לפלזמה, נישות מעוצבות בסלון או בחדרי השינה ועוד. כדאי להימנע משימוש בגבס בחדרי האמבטיה כיוון שהלחות אינה מיטיבה עם הגבס ועלולה לפגוע בו ולפורר אותו.

תוספת חיצונית

במקרים מסוימים ירצה הלקוח תוספת חיצונית לבית: סגירת המרפסת, הוספת חדר עבודה או מחסן. בדרך כלל לא מומלץ להשתמש בגבס במקרים כאלה, אבל יש אפשרות לעשות זאת בעזרת ההתאמות והציפויים המתאימים.

בית זימרמן תמונות.jp10

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

אנשים רבים בוחרים לשפץ את דירתם כאשר שיפוץ דירה יכול לנבוע מסיבות שונות: שיפוץ לפני כניסה לדירה חדשה, שיפוץ דירה לקראת התרחבות המשפחה, שיפוץ לשיקום תשתיות ומערכות בדירה ישנה שתהפוך אותה לראויה ונעימה יותר למגורים, שיפוץ להעלאת ערך הדירה לפני מכירה, שיפוץ לשם שדרוג ברמת איכות החיים, ועוד. אמת היא כי כל אחד מסוגי השיפוצים השונים דורש מפרט אחר ואסטרטגיות שיפוץ שונות, אבל בכל סוג של שיפוץ חשוב להקפיד על תכנון מוקדם של עבודת השיפוצים על מנת לבצע את הפרוייקט בהצלחה ולהיות בסופו של דבר מרוצים. חשוב על כן, להתייעץ עם אנשי מקצוע לפני תחילת השיפוץ, להבין לאיזה פרוייקט אתם נכנסים, מה הוא כולל, מה נדרש מכם, לעבוד באופן מסודר ולהיות תמיד מוכנים למצבים בלתי מתוכננים.

אפשרויות שונות של שיפוץ:

שיפוץ קוסמטי אסתטי

שיפוץ מהסוג הזה הוא בדרך כלל שיפוץ ברמת תקציב זולה יחסית ומתאים למי שמעוניין לשדרג את מראה הדירה אבל מגיע עם תקציב נמוך. שיפוץ כזה כולל בדרך כלל צביעה, החלפת ארונות ספציפיים (בעיקר ארונות מתפרקים שנראים כבר במצב בלתי שמיש), החלפת הריצוף והחיפויים במקלחת, הנמכות גבס וכדומה. אם אתם בעצמכם מבינים מעט בשיפוצים ומוכנים להשקיע באופן פיזי בשיפוץ הדירה, תוכלו לחסוך כמה שקלים טובים למשל בצביעה או בהחלפת הארונות. במקרים מורכבים יותר כדאי לנהל את העבודה מול קבלן שיפוצים..

שיפוץ דירה חלקי

שיפוץ כזה יהיה מעט רציני ומעמיק יותר משיפוץ קוסמטי בלבד. הוא כולל לרוב החלפת חדרי האמבטיה, כולל חיפוי וכלים סניטריים, החלפת המטבח, החלפת החלונות והדלתות על פי הצורך, החלפה חלקית או מלאה של הצנרת ומערכת החשמל. שיפוץ כזה דורש, לפחות ברובו, שירותים של אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים והשקעה כספית רבה יותר, ומומלץ ביותר לנהל אותה מול קבלן שיפוצים מנוסה, גם אם חלק מהעבודות אתם עושים באופן עצמאי.

שיפוץ דירה כללי

שיפוץ מהסוג הזה מתייחס כבר לשיפוץ רציני בדירה הכולל החלפה מלאה של מערכת האינסטלציה והחשמל, סניטציה, שבירת קירות והעמדת קירות בהתאם לצורך, החלפה כללית של חדרי האמבטיה והמטבח, תאורה ועוד. בשיפוצים כאלה חובה לפנות לקבלן שיפוצים וגם לאדריכל או מעצב פנים, כדי לתכנן תוכנית כוללת ורחבה אודות השיפוץ, כולל אפשרויות השיפוץ השונות (מבחינת עמודי תמך, איטום, צנרת וכד')

בחירת קבלן שיפוצים

שיפוץ דירה היא עסק רציני שלא כדאי להקל בו ראש. לכן חשוב לפנות לאנשי מקצוע מומחים ואיכותיים בתחום. אצלנו תמצאו עבודת שיפוצים מקצועית ואיכותית, לצד שירות מצוין המלווה את הלקוח מרגע ההחלטה ועד סיום השיפוץ.

שיפוץ חזית מבנים,
שיפוץ חזית מבנה,
שיפוץ ביניין,
שיפוץ ביניין במרכז,
שיפוץ ביניין רמת גן,
שיפוץ מבנים במרכז,
חזית מבנה שיפוץ,
שיפוץ חיצוני,
שיפוץ חיצוני במרכז,
שיפוץ כללי לבנה,
קבלן שיפוצים

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

מבנים ישנים זקוקים לא פעם לשיפוץ יסודי ומשמעותי, בעיקר בחזית המבנה. שיפוץ חזיתות מבנים כולל בדרך כלל שיפור המראה האסתטי של הבניין, וכן, במקרה הצורך, גם שיקום יסודות, בטונים, ברזלי זיון ומערכות נוספות התומכות בבניין עצמו.

מדוע לשפץ את חזית המבנה?

מבנים, כמו כל אלמנט חומרי, מתבלים ונשחקים עם הזמן, ונזקי הזמן מתגלים אט אט על המבנה עצמו: סדקים, נזילות ורטיבויות, חלודה, חיפוי מצהיב, שברים ועוד. על מנת להעניק לבניין או למבנה מראה מחודש, אסתטי ומזמין יותר, נדרש שיפוץ רציני של חזית המבנה. שיפוץ המבנה מעלה את ערכו, מזמין את המתעניינים להיכנס, ומשדרג באופן כללי את הבניין הן מבחינת המראה שלו, הן מבחינת הבטיחות שלו, והן מבחינת הפונקציונאליות שלו.

מה כולל שיפוץ חזיתות מבנים?

שיפוץ חזיתות מבנים כולל שיפור ושדרוג מראה הבניין: סתימת סדקים ואיטום הגג ומקומות נוספים במבנה, צביעת וחידוש פרופילים ואלמנטים ממתכת (כמו למשל סורגים, מעקות, פרופילים של הבניין וכדומה), חיזוק ושיקום המבנה במקומות הנחוצים, בחירת חיפוי למבנה וחידוש החיפוי על פי בחירת הלקוח (חיפוי אבן, טייח, ריצוף וכו'). כמו כן, במקרים מסוימים שיפוץ חזיתות מבנים יכול לכלול גם שיפוץ לובי הכניסה, וחלונות ודלתות ציבוריים במבנה.

הגדרת תקציב לשיפוץ חזית המבנה

ההחלטה על שיפוץ חזית המבנה צריכה להילקח במסגרת היכולות והצרכים של המבנה ושל המתגוררים בו. במקרה של מבנה פרטי, העיסוק הבירוקרטי פשוט יותר, אבל כשמדובר בבניין מגורים משותף, נדרשת הסכמת כל הדיירים לשיפוץ. גם כשרוצים לשפץ בניין משרדים למשל, נדרשת הסכמה של בעלי הבניין ושל המשתמשים בבניין עצמו. לאחר שהוחלט לשפץ את חזית המבנה, חשוב להגדיר מראש את סכום ההוצאה אותה אתם מוכנים להוציא. בניית תקציב מוגדר מראש, תסייע לכם ולקבלן השיפוצים שלכם, ליצור מפרט שיתאים לכם ולמבנה שלכם בהתאם לתקציב. למשל תוכלו ביחד להחליט אם אתם מעוניינים בצביעה רגילה, שימוש בשליכט אקרילי, התזה של שפריץ, חיפוי שיש או אבן וכו'.

מעוניינים לשפץ את חזית הבניין – למי פונים?

שיפוץ חזיתות מבנים כולל שיפור ושדרוג מראה הבניין: סתימת סדקים ואיטום הגג ומקומות נוספים במבנה, צביעת וחידוש פרופילים ואלמנטים ממתכת (כמו למשל סורגים, מעקות, פרופילים של הבניין וכדומה), חיזוק ושיקום המבנה במקומות הנחוצים, בחירת חיפוי למבנה וחידוש החיפוי על פי בחירת הלקוח (חיפוי אבן, טייח, ריצוף וכו'). כמו כן, במקרים מסוימים שיפוץ חזיתות מבנים יכול לכלול גם שיפוץ לובי הכניסה, וחלונות ודלתות ציבוריים במבנה.

מה כולל שיפוץ חזיתות מבנים?

לאחר שהחלטתם על שיפוץ חזית מבנה, חשוב לדעת למי לפנות. אצלנו תקבלו שירות אדיב ומקצועי, ובעיקר שיפוץ איכותי העומד בסטנדרטים גבוהים ומתקדמים. אנו מציעים שיפוץ מקיף, ומאפשרים הצעות שיפוץ שונות בהתאם לצרכים, ליכולות ולתקציבים של הלקוחות. אם אתם מעוניינים לחדש ולשדרג את המבנה שלכם באופן משמעותי כך שייראה מדהים, הגעתם למקום הנכון! פנו עוד היום לקבלת ייעוץ והצעת מחיר משתלמת.

שיפוץ חדר אמבטיה,
שיפוץ חדר אמבטיה במרכז,
חדר אמבטיה מחיר,
חדר אמבטיה שיפוץ,
רמת גן שיפוץ אמבטיה,
גבעתיים שיפוץ אמבטיה,
שיפוץ מקלחת,
מקלחת שיפוץ,
שיפוץ שירותים,
שירותים שיפוץ,

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

אז איך מתחילים?

שיפוץ חדרי אמבטיה כולל כמה שלבים מרכזיים:

 • פירוק והריסה: פירוק הריצוף והפאנלים, קילוף החיפויים מהקירות, שבירת האמבטיה, הכיורים והכלים הסניטריים והוצאתם, פירוק ארונות וכו'.
 • פינוי חול ישן.
 • הכנת תשתית אינסטלציה חדשה: שלב זה כולל תכנון המיקומים של הכלים הסניטריים (כיורים, אמבטיה ואסלות), ואחריו החלפת הצינורות הישנים והשחוקים בחדשים. ניתן לבחור בהתקנת צנרת PEX, האופציה הפופולרית והזולה יותר אבל עמידה פחות, או בצנרת SP היקרה יותר אבל מכילה שלוש שכבות הגנה.
 • העברת צינורות לשם נקודות חשמל: לעיתים נדרש טיפול בתשתית החשמל בעת שיפוץ חדרי אמבטיה. במקרים כאלה יש לעגן את תשתית החשמל לקרקע עם בטון בתוך צינור מוביל תקני, וכמובן, לחלק את העומסים על נקודות החשמל באופן מתאים.
 • איטום: השלב בו אוטמים את הרצפה והקירות מחדש בעזרת חומרים מתאימים. זהו שלב קריטי וחשוב לדעת לעשותו כראוי (למשל להקפיד על ניקיון רציני מאבק או לכלוך שיכולים להזיק לאטימה).
 • ריצוף וחיפוי: בשלב זה בא לידי ביטוי גם העיצוב – בבחירת הקרמיקות או החרסינות לריצוף ולחיפויים. חשוב לוודא לפני החיפוי כי האיטום והטיח יציבים ומיושמים כראוי. כשמרצפים ומחפים חשוב לוודא כי התקנת האריחים מתבצעת באופן סימטרי ומדויק, תוך שימוש בפוגות מתאימות ובחומרי הדבקה ברמה גבוהה. יש להקפיד גם בחיתוכים וכמובן לקחת בחשבון את המקום של המקלחון / אמבטיה, ארונות, אסלה וכו'.
 • התקנת כלים סניטריים: התקנת הכלים הסניטריים מתבצעת כמובן לאחר שנבחרו הכיורים, האמבטיות, המקלחונים והאסלות על ידי הלקוח. כל מוצר דורש התקנה מיוחדת (למשל אין התקנת אסלה סמויה כדין התקנת אסלה רגילה. אמבטיה בגודל ובעיצוב מסוים תהיה מותקנת באופן מיוחד לה וכו'), וחשוב גם לזכור שבחלק מהמוצרים נדרש תו תקן.
 • צביעה: צביעת חדרי אמבטיה שונה מצביעה רגילה וחשוב לדעת כיצד לבצע אותה נכון. יש לקלף צבע רופף ולהסיר צבע קיים במקרה הצורך, להסיר אבק לחלוטין, להחליק את הקירות ומלא את הסדקים ולבחור בצבע אטום שימנע היווצרות עובש ופטריות.
 • התקנת ארונות.

זכרו לבקש ולקבל אחריות על השיפוץ מקבלן השיפוצים שלכם. בנוסף, חשוב לבחור קבלן שיפוצים בעל ביטוח צד ג' שמכסה נזקים שנגרמים לשכנים.

פיצול דירות חוקי,
חלוקת דירה,
פיצול דירות,
יחידת דיור,
חלוקת דירות,
דירות מחולקות,
פיצול דירות,
פיצול דירה חוקי,
חוק פיצול דירות,
פיצול דירה מחיר,
הצעת מחיר לפיצול דירה,

לייעוץ חינם השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית
Invalid Input

אנשים בוחרים לערוך שיפוץ חלוקת דירה בעיקר כדי להתאים את הדירה למטרות משתנות. חשוב לדעת מהן המטרות הללו, כיצד מומלץ לחלק את הדירה, ובעיקר, להשיג את האישורים המתאימים על מנת לשפץ את הדירה בכפיפות לחוק.

מדוע לחלק את הדירה

קיימות סיבות שונות המשפיעות על אנשים בבחירה של חלוקת דירה

 • תשואה גדולה יותר בדירה להשקעה. כשרוכשים דירה להשקעה, במטרה להרוויח מהתשואה שלה בשכירות. חלוקת הדירה מאפשרת השכרתה הלכה למעשה ליותר דיירים (בדרך כלל אנשים שמתגוררים בגפם, או זוג צעיר שלא דורש דירה גדולה מדי), ובכך להרוויח תשואה גבוהה יותר 
 • צרכים משתנים של המשפחה: בן או בת בוגרים שמעוניינים להישאר לגור עם ההורים ביחידה נפרדת, הורה מבוגר שזקוק לסיוע צמוד מהמשפחה, עובד זר שמגיע לצרכי טיפול סיעודי באחד מבני המשפחה ושנדרש להתגורר בבית עצמו, הקמת עסק בבית והצורך להפריד אותו מהמגורים עצמם.

שיפוץ למטרות חלוקת דירה

חשוב מאד! לפני שבכלל מתחילים לדבר על שיפוץ, יש לברר את מצבה החוקי של הדירה והאם מבחינה חוקית קיימת האפשרות לחלק אותה. הצעד הבא לאחר שקיבלנו אישור לחלוקת הדירה, הוא לפנות לקבלן שיפוצים מומחה על מנת לתכנן באופן מדויק ונכון את חלוקת הדירה או הבית. קבלן שיפוצים מנוסה ומקצועי יוכל גם להציע פתרונות פרקטיים ופונקציונאליים שיסייעו במקסום הרווח מהדירה.

איך עושים את זה בפועל

תכנון חלוקת דירה כולל כמה פרמטרים מרכזיים:

 • תכנון חלוקת חלל הדירה: כיצד כדאי לנצל את חלל הדירה בצורה המקסימלית? האם לחלק באמצעות קירות גבס (הזולים והפשוטים יותר לבנייה) או בקירות לבנים (היציבים והאטומים יותר)? היכן להציב את הדלתות והחלונות בחלוקה המחודשת? וכו'.
 • ניצול מקסימלי ופרקטי של שטח הדירה: סגירת מרפסות, שינוי מיקומים של דלתות וחלונות, הקטנת חדרים וכו' הן דרכים בהן ניתן לנצל את שטח הדירה על מנת לחלקו בצורה יעילה.
 • צנרת ואינסטלציה: זכרו שיש לחבר מערכת אינסטלציה לדירות הנוספות שיצרתם בתוך הדירה, וכמובן להתאים את הצנרת לעומס הצפוי.
 • חשמל: גם מערכת החשמל זקוקה לשידרוגים, נקודות חשמל, מפסקים ותקעים שישרתו את כל הדיירים.
 • שעונים: לא לשכוח לחבר שעוני מים, חשמל וגז באופן אינדיבידואלי לכל דירה.

״שלום אבי ברצוני להודות לך בשמי ובשם אחי ואבי, על ביצוע מוצלח של שיפוץ חדר האמבטיה בבית אבי. השיפוץ היה לשביעות רצוננו המלאה. עם ביצוע נאמן להצעת המחיר, זריז, מקצועי, עם הקפדה על פרטים, סדר וניקיון והחשוב ביותר איכותי. נשמח להמליץ עליך לקרובינו וחברינו . או כפי שאחי ישראל אמר: זו בדיוק רמת שיפוץ שהיה רוצה לקבל בביתו שלו – והמוסיף גורע.בברכה״

חיים טורקניץ.

 

"אבי היקר, תודה, תודה ושוב תודה על ששיפצת את ביתנו, אין אחד שנכנס ולא מבקש את מספר הטלפון שלך לשיפוץ משלו (ואנחנו נותנים אותו בשמחה). אין הרבה בעלי מקצוע (אפשר לספור על יד אחת) בעלי התמדה, עמידה בזמנים, סבלנות ויצירתיות כמו שלך.

מודים לך על הכל (וניפגש בשיפוץ הבא)"

 

אייל ואיריס אלון.

 

 

״אבי,
רציתי להודות לך על חווית שיפוץ.
מהרגע הראשון ידעת לייעץ לשינוי נכון יותר כיוונת אותנו לאיכות גבוהה יותר וכמובן התוצאה מוכיחה את דבריי.
הינך מקצוען, אדיב ואמין.
תודה רבה על הכל!״

איציק סעדה. 

 

"אבי ,ראשית לפני הכל אני רוצה להגיד תודה!
פרט לעובדה שהבית יצא בדיוק כמו שרציתי אם לא יותר פה, ופרט למקצועיות שלך שאין עליה עוררין. תודה על מה שמבחינתי הפך את השיפוץ מאי ודאות ופחד, לשלווה וציפייה לסיום וזו האישיות שלך: ההקשבה, העזרה, הייעוץ, ההשקעה, הראייה הכוללת עד הפרטים הקטנים, והכי חשובה לדעתי הגמישות, היכולת שלך להכיל ולשתף איתי פעולה תוך כדי השיפוץ עם שינוים קלים וקפריזות רגעיות. מבחינתי היה שווה את הכל.
לא סתם אומרים "ביתך הוא מבצרך"הצלחת להעניק לי תחושת ביטחון. ביטחון לאורך השיפוץ, וביטחון של איכות עבודה שתלווה אותי עוד שנים רבות. השארת טעם של עוד, אמליץ עליך בכל הזדמנות, מאחל לכולם שיפוצניק כמוך ."

ארז גרינבוים.

 

מי אנחנו

ניסיון של 30 שנה בענף, אמינות ומקצועיות בכל פרט בשיפוץ.

 

פרוייקטים

מזמינים אתכם לצפות בפרוייקטים שלנו.

 

השירות

שאלות? הצעות מחיר? צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

 

עבודה מקצועית

גבס, חשמל, אינסטלציה, אלומיניום, עץ, צבע, ריצוף, חיפוי קירות.